Loading...
Ogrodzenia posesyjne2019-01-08T15:03:24+02:00
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej

Ogrodzenia posesyjne

brama segmentowa unipro

Estetyka i bezpieczeństwo

Na etapie projektowania i budowy domu każdy dba o to, by wszystkie elementy były ze sobą spójne. Żeby dom był nie tylko funkcjonalny, praktyczny, ale też zwyczajnie ładny. Warto zadbać o to, by nie tylko dom cieszył nasze oczy, ale i otoczenie wokół niego. Dlatego proponujemy naszym Klientom także ogrodzenia posesyjne.

Kompleksowa budowa całego ogrodzenia

W naszej ofercie mamy wszystkie niezbędne elementy, które składają się na ogrodzenie posesyjne. Nasi Klienci znajdą u nas nie tylko segmenty, które ogradzają teren, ale też bramy, furtki, słupki i wszystkie niezbędne części, które są potrzebne w czasie montażu takiej konstrukcji. Klienci, którzy decydują się na wybór tych wszystkich części u nas mogą mieć pewność, że opracujemy z tego cały projekt ogrodzenia. Każdy element będzie do siebie pasował i stworzy jedną, spójną, estetyczną i elegancką całość. Wiemy, że takie ogrodzenie to nie tylko wygląd, ale też gwarancja bezpieczeństwa. Zapewniamy, że nasze produkty spełniają wszystkie europejskie normy w tym zakresie.

Ogrodzenie dopasowane do możliwości Klienta, ale też do terenu

Przy każdej konstrukcji ogrodzenia posesyjnego bierzemy pod uwagę preferencje Klientów co do wyglądu całego systemu ogrodzeniowego. Oferujemy m.in. całość zbudowaną z elementów metalowych, ale też części metalowe – jak brama czy furtka – dołączane do słupków murowanych czy do podmurówki.

Bierzemy pod uwagę także wszelkie przeszkody i nierówności terenu. Bo wiemy, że ogrodzenia nie stawiamy na miejscach płaskich niczym blat stołu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na działce, którą grodzimy, mogą występować niewielkie wzniesienia, pochylenia, słupy elektryczne czy drzewa. Z każdą z tych przeszkód jesteśmy w stanie sobie poradzić przez użycie odpowiednich części ogrodzenia – np. skośnych segmentów lub przez ich schodkowanie. Dopasowujemy też rodzaj bramy do tego, ile mamy na nią miejsca – czy np. swobodnie będzie można otwierać i zamykać bramę dwuskrzydłową, czy może lepiej sprawdzi się brama przesuwna. Wyznaczamy także specjalne miejsca np. na pojemniki na śmieci czy skrzynki pocztowe. Wszystko w uzgodnieniu z naszymi Klientami.

Trwałość ogrodzenia przez lata to podstawa

Każdą część ogrodzenia posesyjnego – bez względu na to, czy jest to brama, furtka, czy np. segmenty, odpowiednio zabezpieczamy przed korozją. Stosujemy do tego metodę malowania i cynkowania proszkowego. Wykorzystujemy także technikę DUPLEX, która łączy powłoki cynkowe z lakierowanymi, a przez to też zapewnia dłuższą ochronę przed rdzą, ale i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.