Loading...
Drzwi przeciwpożarowe2018-04-18T02:33:03+02:00

Ochrona od ognia

W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę bram i drzwi różnego rodzaju. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością, klasą wykonania i trwałością. Szczególnym rodzajem drzwi są modele przeciwpożarowe, które muszą spełniać szereg dodatkowych wymogów.

Dbanie o bezpieczeństwo przede wszystkim

Nasze drzwi przeciwpożarowe mogą być montowane zarówno w domach, jak i firmach czy różnego rodzaju instytucjach. Spełniają wszystkie niezbędne normy związane z tego typu zabudową. Występują w opcji aluminiowej bądź stalowej. Mogą występować w opcji jedno- i dwuskrzydłowej. Ich podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się ognia w czasie pożaru na kolejne pomieszczenia. Charakteryzują się zatem wysoką szczelnością, odpornością na wysokie temperatury. Stanowią też skuteczną barierę przed dymem. Klienci, którzy wybierają nasze drzwi przeciwpożarowe, mogą mieć pewność, że zapewniają sobie tym samym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Drzwi MultiSecure El30 – rozwiązanie dla wymagających

W swojej ofercie mamy także wyjątkowy model drzwi – MultiSecure El30. Chroni nie tylko przed rozprzestrzeniającym się ogniem i dymem, ale stanowi także skuteczną ochronę przed włamaniami. Charakteryzują się bardzo wysoką trwałością, szczelnością i jakością każdego elementu drzwi.

Dopasowujemy drzwi do potrzeb Klientów

W przypadku drzwi przeciwpożarowych możemy zaproponować Klientom szeroką paletę barw do wyboru. Podpowiemy, który model będzie najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb. Drzwi przeciwpożarowe możemy zamontować nie tylko w domach, ale też np. w centrach handlowych, szkołach czy różnego rodzaju firmach. Produkt dopasujemy odpowiednio, nawet w przypadku modeli o nietypowym rozmiarze. Wszystko po to, żeby zapewnić Klientom pełny komfort i bezpieczeństwo.