Loading...
Bramy skrzydłowe i furtki2018-11-23T14:21:52+02:00
brama dwuskrzydłowa

Idealne jako brama wjazdowa

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. I systematycznie poszerzamy naszą ofertę bram do domu i bram garażowych. Widzimy też, jakie rozwiązania cieszą się sporym zainteresowaniem. Należą do nich m.in. bramy dwuskrzydłowe, które również możemy zaproponować Klientom.

Konstrukcja bramy dwuskrzydłowej

Brama dwuskrzydłowa charakteryzuje się mocną konstrukcją, która jest mocowana przy użyciu płytek montażowych do stalowych słupów funkcjonujących w ramach systemu. Składa się ze skrzydła biernego, które zaopatrzono w specjalny rygiel. Skrzydła są symetryczne, a mogą być wypełnione prętami bądź stalowymi kształtownikami. Brama dwuskrzydłowa  jest dostępna w opcji ręcznej oraz z napędem. W przypadku tego drugiego rozwiązania nie ma konieczności montowania rygla ani zamka, ponieważ za funkcję blokowania odpowiada właśnie napęd automatyczny.

Brama dwuskrzydłowa idealnie dopasowana do potrzeb

W naszej ofercie mamy bogaty wybór wzorów bram dwuskrzydłowych – kształtowników oraz prętów. Mogą to być rozwiązania klasyczne, modernistyczne, Premium czy w wersji Lux. Proponujemy też bogatą gamę kolorystyczną – Klienci mogą wybierać spośród kilkunastu wersji, kolorów standardowych, niestandardowych i specjalnych. Doradzamy na każdym etapie pracy przy wyborze bramy. Podpowiadamy, które rozwiązanie najbardziej sprawdzi się zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym, które najlepiej będzie pasować do wszystkich elementów otoczenia.

Dbamy o zabezpieczenia przed korozją

By móc cieszyć się długim i komfortowym działaniem bramy dwuskrzydłowej konieczne jest dbanie o jej poszczególne elementy. Ważnym działaniem jest zabezpieczenie całego mechanizmu przed korozją. Nasza metoda malowania i cynkowania bramy pozwala na jej długotrwałe działanie i ochronę przed rdzą nawet na 10 lat. Dzięki temu brama jest odporna na działanie różnego rodzaju warunków atmosferycznych. A Klienci nie muszą się obawiać, że każdy skok/spadek temperatury czy deszczu lub śniegu będą się przekładać na natychmiastowe uszkodzenia bramy.

  • furtki o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych
  • skrzydło porusza się na zawiasach znajdujących się w osi bramy.
  • w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty