Loading...
Bramy przesuwne2018-12-10T18:22:48+02:00

Prostota i stabilność

Wśród klientów dużą popularnością cieszą się bramy przesuwne. To prosta, ale stabilna konstrukcja, która jednocześnie ma zapewnić użytkownikom wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa.

Budowa bramy przesuwnej

Brama jest samonośnym mechanizmem, który jest mocowany przy użyciu śrub fundamentowych. Zbudowany jest z szyny nośnej i jezdnej – z blachy ocynkowanej. Wypełnienie może się składać z  kształtowników wykonanych ze stali w lub prętów. Skrzydło bramy montowane jest w taki sposób, by przy poruszaniu się nie dotykać podłoża – pomiędzy dolną krawędzią a gruntem zostaje parę centymetrów przerwy. Wszystko po to, by żadna, nawet drobna przeszkoda, nie blokowała ruchu.

Brama przesuwna w opcji ręcznej i automatycznej

Oferujemy Klientom różne rozwiązania w zakresie działania mechanizmu bramy przesuwnej. Dla tych, którzy wolą tradycyjne formy – może być to opcja ręczna. Dla tych, którzy stawiają na wygodę i nowoczesność – proponujemy wersję automatyczną, z napędem wmontowanym w słupie. To rozwiązanie nie tylko komfortowe, ale i estetyczne – ponieważ cały system jest dokładnie schowany. Tym samym nie jest narażony na działanie różnych warunków atmosferycznych, ale też stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami. Gwarantujemy również łatwy dostęp do całego mechanizmu, np. w razie awarii prądu.

Funkcjonalna konstrukcja

Każdy element bramy przesuwnej jest dokładnie dopracowany. Jest wyposażona m.in. w fotokomórki, które utrzymują bramę otwartą, jeśli wykryją jakąś przeszkodę – ale nie tylko, może to być po prostu przejeżdżający ponownie samochód. Ma też wyłącznik przeciążeniowy, który sprawia, że w momencie, gdy brama trafi na opór, zatrzymuje się i odrobinę cofa. To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w chwili, gdy kierowca nie zdąży przejechać przez bramę, a zacznie się ona już zamykać. Dzięki temu nie narażamy samochodu na uszkodzenia. Brama przesuwna może mieć także lampę ostrzegawczą, która będzie reagować w czasie otwierania i zamykania skrzydła, ale też system automatycznego zamykania, który uruchomi proces zamknięcia po określonym czasie. Tak, by Klienci nie musieli się obawiać, że jeśli zapomnieli zamknąć bramę, to będzie otwarta przez cały czas, aż do ich powrotu do domu.

Estetyka to też ważny element

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorystyczny bram przesuwnych. A także różne wzory wypełnień i prętów. Dbamy także o to, by zabezpieczyć bramy przed korozją. Stosujemy metody cynkowania i malowania proszkowego, który może chronić metalowe elementy nawet przez 10 lat.