Loading...
Bramy uchylne2018-11-23T15:13:16+02:00

Bramy uchylne Wiśniowski

Nie bez powodu bramy uchylne to jedno z najczęściej, już od lat, wybieranych rozwiązań przez naszych Klientów. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej funkcjonalności, solidności, ale też prostocie połączonej z jakością.

Konstrukcja bram uchylnych

Wszystkie elementy bram uchylnych są ze sobą dokładnie połączone – tak, by zapewnić maksymalną trwałość bramy i pełny komfort korzystania z niej.

Skrzydło może być zrobione z blachy stalowej ocynkowanej bądź ocynkowanej perforowanej. Składa się też z połączeń skręcanych przy ościeżnicach, poprzeczki oraz odpowiednio dostosowanym układzie sprężyn, które są wykorzystywane przy otwieraniu i zamykaniu bramy.

Zalety bram uchylnych

Popularność bram uchylnych na rynku jest podparta przede wszystkim solidnym wykonaniem, ale też gwarancją długiego i komfortowego korzystania z nich. Składa się na to wiele elementów – m.in. odpowiednio dopasowane sprężyny, które nie tylko równoważą ciężar całej bramy, ale też chronią naszych Klientów przed przytrzaśnięciem palców; specjalistyczne ryglowanie, które ma chronić przed włamaniem; istnieje także możliwość zamówienia bramy z dodatkowym ociepleniem – a dzięki temu można w znaczny sposób poprawić termoizolację, np. w garażu, do którego będzie montowana brama.

Brama idealnie dopasowana do otoczenia

Wiemy, że naszym Klientom zależy na tym, by brama była dopasowana do wszystkich elementów całego budownictwa – garażu, domu, ale też otoczenia. Dlatego oferujemy szeroki wybór struktur i wzorów – z przetłoczeniami poziomymi, pionowymi, wysokimi i niskimi. Oferujemy też bogatą gamę kolorystyczną.

Dodatkowo, w bramach uchylnych typu CONNECT możemy zaproponować ozdobne aplikacje, które można umieścić między panelami.  Do wyboru są m.in. kolory złoty dąb czy orzech. Wszystko po to, by efekt wizualny spełnił oczekiwania naszych Klientów. Pozostałymi czynnikami – jak bezpieczeństwo i ciepło – zajmą się już mechanizmy w naszych bramach uchylnych.