Loading...
Bramy rozwierne2018-11-23T15:27:30+02:00
brama rozwierna

Brama rozwierna – Idealna do garażu

Bramy rozwierne sprawdzają się przede wszystkim u Klientów, którzy stawiają na ekonomiczne i tradycyjne koncepcje. Takie konstrukcje to jedne z najczęściej spotykanych w garażach. A swoją popularność zawdzięczają głównie prostocie, niezawodności, ale i niewygórowanej cenie.

Budowa bramy rozwiernej

Tego typu bramy wydają się mieć bardzo prostą budowę. Produkt jest jednak wykonany z trwałych i dokładnie połączonych ze sobą elementów. Do ościeżnicy i skrzydła wykorzystywane są kształtowniki stalowe ocynkowane, skrzydło jest wypełnione blachą stalową ocynkowaną. Brama posiada także połączenia skręcane przy poszczególnych częściach ościeżnicy, ogranicznik otwierania skrzydła, specjalną stopkę, która ma ograniczyć niespodziewany ruch przy zamykaniu bramy, ale też ograniczniki zawiasów, dzięki którym nie ma ryzyka opadnięcia skrzydła.

Konstrukcja, która zapewnia bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych Klientów jest poczucie bezpieczeństwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze bramy taki komfort mogły zapewnić. Nie inaczej jest w przypadku bram rozwiernych. Dzięki wmontowanym specjalnym ogranicznikom, nie ma ryzyka wyważenia skrzydła, łatwiej jest też kontrolować otwieranie i zamykanie bramy. Podobną funkcję pełni stopka – która ma chronić bramę przed nagłym i nieplanowanym zamknięciem. Brama jest wyposażona też w specjalne rygle samozatrzaskowe – po dwa na górze i dole skrzydła. Tak, by zapewnić bezpieczeństwo przed włamaniem. Istnieje także możliwość zamówienia bramy w opcji z dodatkowym ociepleniem – by poprawić poziom termoizolacji garażu.

Szeroki wybór struktur i kolorystyki

Prostota bram rozwiernych łatwo wpasowuje się w otoczenie, elewację budynku czy garażu. Jednak, by móc dopasować bramę idealnie do potrzeb naszych Klientów, oferujemy różnego rodzaju struktury i wzory bramy – m.in. dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe, wypełnione blachą, z wypełnieniami poziomymi, pionowymi czy skośnymi.  Do wyboru są też różne odcienie i kolory, także barwy drewnopodobne.