Loading...
Bramy roletowe2018-12-11T10:31:20+02:00

BRAMY ROLETOWE DLA DOMU

Najlepsze bramy roletowe

Bramy roletowe to jedno z popularnych rozwiązań na rynku, na które często decydują się nasi Klienci. Najczęściej wybierają je te osoby, które mają w garażu mało miejsca i każdy centymetr przestrzeni jest dla nich istotny. Bramy roletowe, dzięki swojemu mechanizmowi, zwijają się na specjalny wał w skrzynce, dzięki której udaje się zaoszczędzić sporo miejsca.

Konstrukcja bram rolowanych

Każda brama roletowa jest wyposażona w napęd elektryczny. I to ją wyróżnia na tle innych. To, co w przypadku innych rozwiązań jest opcją, tu jest koniecznością. Kurtyna bramy opiera się na aluminiowych profilach, które z kolei są wypełnione bezfreonową pianką poluretanową. Brama składa się też z prowadnic aluminiowych, uszczelek szczotkowych, siłownika rurowego i wału nawojowego, na który brama się zwija.

Bezpieczeństwo bram roletowych

Każda z naszych bram charakteryzuje się wysokim poziomem wygody i bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku bram roletowych. Każda z nich jest wyposażona w specjalną blokadę kurtyny, która ma uniemożliwić otwarcie bramy z zewnątrz. I przez to wyeliminować ryzyko, że będą mogły ją otworzyć niepowołane osoby. Ma też fotokomórki i krawędziową listwę bezpieczeństwa. I, choć jest na stałe wyposażona w napęd elektryczny, jest też przystosowana do otwierania bramy od wewnątrz w czasie awarii prądu. Są do tego montowane specjalne korby.

Oszczędność miejsca, estetyka i funkcjonalność

Niewielkie rozmiary bram roletowych pozwalają naszym Klientom na lepsze wykorzystanie powierzchni w garażu i montaż dodatkowych rozwiązań. My ze swojej strony gwarantujemy nie tylko solidne i komfortowe działanie bramy. Dokładamy także wszelkich starań, by względy estetyczne również zostały spełnione. Dlatego proponujemy szeroki wybór kolorystyki każdej bramy. Do wyboru są także różnego rodzaju struktury – proste, z przeszkleniami bądź profilem wentylowanym. Istnieje także możliwość dopasowania obudowy i osłony wału nawojowego.

BRAMA ROLETOWA POSIADA NAPĘD ELEKTRYCZNY W PAKIECIE

BRAMY ROLETOWE DLA PRZEMYSŁU