Bramy przesuwne przemysłowe2018-04-04T02:26:11+02:00

Bramy rolowane przemysłowe

Loading...
brama segmentowa unipro

Bezawaryjność i jakość

Przemysłowe bramy przesuwne to gwarancja doskonałej jakości oraz sprawnej i bezawaryjnej pracy. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie standardowa brama skrzydłowa nie ma zastosowania, na przykład z uwagi na niewielki dystans pomiędzy ogrodzeniem a budynkiem. Bramą przesuwną można zamknąć bardzo duże wjazdy. Jest to idealne rozwiązanie dla obiektów przemysłowych, hal magazynowych, parkingów, czyli wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi niezawodność funkcjonowania i zabezpieczenie terenu.

Konstrukcja bramy

Bramy przesuwne przemysłowe posiadają konstrukcję samonośną. Nie wymagają one podparcia – są zawieszone wysięgnikowo, przesuwają się tuż nad powierzchnią wjazdu, nie dotykając go. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Ruch skrzydła bramy nie jest blokowany – nawet wtedy, gdy podłoże pokryte jest piaskiem, lodem, śniegiem, czy liśćmi. Bez względu na rodzaj bramy przesuwnej w jej skład wchodzi:

  • szyna jezdna,
  • rama prowadząca w bramie ręcznej,
  • słup zamykający wyposażony w chwytak,
  • tylna podpora stabilizująca skrzydło po jego otwarciu,
  • napęd umieszczony w słupie z zamknięciem w postaci pokrywy.

 

Ważnym elementem konstrukcji bramy jest element regulacji, który pozwala podczas montażu bramy (i później w trakcie użytkowania) wypoziomować jej skrzydło względem powierzchni wjazdu.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo przemysłowych bram przesuwnych

Przemysłowe bramy przesuwne ręczne i z napędem dostępne są w następujących wersjach:

  • Bramy przesuwne PI 200 – do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 16 do 24 metrów (górna wartość możliwa do osiągnięcia w sytuacji zastosowania dwóch bram zbieżnych o długości 12 m);
  • Bramy przesuwne PI 130 – do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 9 do 16 metrów (górna wartość możliwa do osiągnięcia w sytuacji zastosowania dwóch bram zbieżnych o długości 8 m);
  • Bramy przesuwne PI 95 – do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 7 do 12 metrów (górna wartość możliwa do osiągnięcia w sytuacji zastosowania dwóch bram zbieżnych o długości 6 m).

Brama dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb

Bramy przesuwne przemysłowe adresowane są do Klientów wymagających. Ich ogromną zaletą jest możliwość dopasowania wykończenia do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że są one unikalne w swoim wyglądzie.

 

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wachlarz wypełnień oraz barw. Umożliwiamy kolorystyczne dopasowanie bramy do elementów wykończeniowych obiektu.