Bramy dwuskrzydłowe przemysłowe2018-04-04T02:28:55+02:00

Bramy przemysłowe dwuskrzydłowe

Loading...
brama segmentowa unipro

Doskonała alternatywa

Przemysłowa brama dwuskrzydłowa to alternatywa dla bramy przesuwnej. Doskonale sprawdza się jako część ogrodzenia okalającego zarówno obiekty przemysłowe, jak i place, hale magazynowe, parkingi.

Dostępne opcje wyboru

Solidna konstrukcja i masywna budowa proponowanych Państwu bram dwuskrzydłowych sprawia, że są one powszechnie stosowane w przypadku zamknięć dużych wjazdów. Wytwarzane są one z ogromną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu powstaje produkt wyróżniający się najwyższą jakością.

 

Klienci mogą wybierać pomiędzy trzema systemami (Bastion, Gardia, Modest) bram skrzydłowych, które są dostępne w szerokiej ofercie wymiarów.

 

W zależności od indywidualnych potrzeb Klientów, skrzydła bram mogą być z wypełnieniem kratowym (VEGA B i VEGA 2D) przykręconym do konstrukcji bądź też z wypełnieniem kształtownikiem wspawanym do konstrukcji.

 

Pomimo możliwości wyboru spośród wielu opcji, cechą charakterystyczną proponowanych bram jest prosta konstrukcja, która sprawia, że montaż ich jest łatwy i szybki.

Funkcjonalność bram dwudrzwiowych

Mocną stroną naszych bram jest ich funkcjonalność, którą zawdzięczają bogatemu wyposażeniu, do którego zaliczyć można:

  • chwytak zabezpieczający przed przypadkowym, samoczynnym zamknięciem;
  • rygiel w bramie ręcznej;
  • zapewniający precyzyjne ustawienie furtki zawias regulowany montowany bezpośrednio w słupie bramy (istnieje także możliwość wyboru zawiasu na płytce montażowej, na ceowniku przymocowanym do słupa oraz umożliwiają uzyskanie kąta otwarcia 180°).

Trwałość na lata

Dostępne bramy zostały zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi (wysoką i niską temperaturą oraz promieniowaniem UV) poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe farbą poliestrową. Odpowiednio zabezpieczone elementy bram są odporne na korozję. Zastosowana ochrona nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, wydłuża czas użytkowania całego ogrodzenia, jak i poprawia jego wygląd. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru powłoki ochronnej.

Najwyższy stopień bezpieczeństwa

Ogromnym atutem naszych bram dwudrzwiowych jest bezpieczeństwo jakie gwarantują użytkownikowi. Bezpieczne użytkowanie bram zapewnia przede wszystkim odpowiedni zamek. Montowane w bramie zamki nawierzchniowe zwiększają poziom bezpieczeństwa i czynią bramę bardziej odporną na włamanie. Zabezpieczeniem stosowanym w bramach, których skrzydła są szersze niż 3 metry jest elektrorygiel. Fotokomórki zamontowane na słupach bramy oraz ostre zakończenia w postaci stalowego grzebienia zamontowanego na górnej krawędzi skrzydła bramy są pewnym zabezpieczeniem, a jednocześnie podnoszą standard użytkowania bramy.