Loading...
Drzwi wejściowe2018-04-18T02:25:24+00:00

Najlepsze drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to niezwykle ważny element każdego domu. To w nich witamy gości, przejście przez ich próg oznacza powrót do domu po ciężkim dniu w pracy. Dlatego istotne jest, by przyłożyć odpowiednią dużą wagę do wyboru idealnych drzwi wejściowych. Stale poszerzamy naszą ofertę, by jak najbardziej dopasować je do potrzeb Klientów.

Szeroki wybór drzwi aluminiowych

Proponujemy bogatą gamę wzorów drzwi wejściowych. Sporą popularnością na rynku, dzięki swojej funkcjonalności, ale też estetyce, cieszą się drzwi aluminiowe.

W naszej ofercie mamy m.in.:

  • Drzwi zewnętrzne Plus Line – charakteryzują się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Mogą być w wersji jedno-i dwuskrzydłowej. Na całym obwodzie drzwi są uszczelnione specjalnymi gumowymi materiałami. Występują w opcji z dodatkowym zamkiem, wkładkami antywłamaniowymi, samozamykaczem, klawiaturą kodową czy systemem skrzynek pocztowych.
  • Drzwi zewnętrzne CREO – to rozwiązanie dla Klientów, którzy wybierają elegancką wersję drzwi wejściowych. Produkty z tej linii mają współczynnik przenikalności ciepła na poziomie 0,8 W/m2K, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom termoizolacji i utrzymania ciepła w domu.
  • Drzwi zewnętrzne DECO – są dostępne w trzech różnych wariantach, Plus, Basic i Light. Każda z nich charakteryzuje się inną grubością profili aluminiowych – przez to łatwiej je dopasować do różnych miejsc i rozwiązań.

Ponadto, drzwi CREO i DECO mają wiele elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, mogą być wyposażone też m.in. bolce antywyważeniowe, elektroniczny wizjer z dzwonkiem, system kontroli dostępu czy ukryty samozamykacz. To drzwi wysokiej klasy, które gwarantują ciche i trwałe działanie. Istnieje także możliwość wykorzystania przy nich nowoczesnych technologii.  Np. przez systemy Ri-Co oraz AirKey, które pozwalają na kontrolowanie i sterowanie dostępem do pomieszczeń przez smartfona i przez Internet.

W naszej ofercie mamy też drzwi panelowe aluminiowe boczne, które sprawdzą się u tych Klientów, którzy preferują rozwiązania proste, sprawdzone i ekonomiczne.

Drzwi dopasowane na miarę

Nasi Klienci mogą wybierać spośród kilkunastu różnych wzorów kolorystycznych drzwi wejściowych, mogą to być kolory standardowe, decor czy okleiny. Oferujemy także różnego rodzaju przeszklenia montowane w drzwiach. Proponujemy również różne rozwiązania – takie jak doświetla, naświetla, klamki i uchwyty, ale też różne rodzaje szyb. Pomożemy wybrać ten idealnie dopasowany model.