Loading...
Drzwi stalowe2018-04-18T02:25:43+00:00

Komfort i trwałość

Każde drzwi to nie tylko ważny element wyglądu domu czy garażu. W dużej mierze to właśnie one odpowiadają za nasze poczucie bezpieczeństwa. Drzwi stalowe to rozwiązanie dla tych Klientów, którzy właśnie wysoko stawiają nie tylko komfort, ale też pewność działania i trwałość drzwi.

brama segmentowa przód

Stalowe drzwi płaszczowe zewnętrzne

Proponujemy Klientom kilka modeli takich drzwi płaszczowych zewnętrznych. Występują w wersjach ECO, ECO BASIC i ECO BASIC UNI. Każde z nich składa się ze skrzydła – pełnego, ale może występować także w opcji przeszklonej, z cienką przylgą, która jest wykonana z ocynkowanej blachy stalowej o różnej grubości – w zależności od wybranego modelu. Ma też ościeżnice, również z ocynkowanej blachy stalowej, uszczelki przylgowe. Każdy z wymienionych modeli ma na swoim wyposażeniu zamek zasuwkowo-zapadkowy z wkładką, narożną ościeżnicę, ale też czarną klamkę zrobioną ze sztucznego tworzywa.

W ofercie mamy też drzwi boczne stalowe dopasowane do bram uchylnych. Można je zamówić w wersji nieocieplonej i ocieplonej, są wypełnione stalową blachą ocynkowaną i powlekane farbą poliestrową.

Drzwi MultiSecure El30

To wyjątkowy model drzwi stalowych, który trafi przede wszystkim w gusta Klientów, którzy chcą zapewnić sobie maksymalny poziom bezpieczeństwa – zarówno przed włamaniami, jak i pożarami. Drzwi składają się z jednego skrzydła, pełnego bądź w opcji z przeszkleniami. Spełniają wszystkie normy antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Są wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej, a wypełnione wełną mineralną. Mają samozamykacz szynowy, trzypunktowy automatyczny zamek, bolce antywyważeniowe, ale też zawiasy 3D.

Bezpieczeństwo i estetyka idą w parze

Dlatego też proponujemy Klientom nie tylko pewne i sprawdzone rozwiązania związane z drzwiami stalowymi. Dokładamy wszelkich starań, żeby cieszyły też oczy naszych Klientów. Do wyboru są różne kolory drzwi, zarówno standardowe, jak i drewnopodobne. Są dostępne różnorodne rodzaje przeszkleń, klamek, szyb i zawiasów – tak, by każde można było idealnie dopasować do potrzeb naszych Klientów.