Loading...
Bramy segmentowe2019-01-16T00:16:04+00:00

Do stworzenia tak innowacyjnej bramy wykorzystane zostały solidne podstawy tradycyjnych bram segmentowych. Opiera się na panelu INNOVO 60 mm, który gwarantuje wysoką szczelność i utrzymanie ciepła. Charakteryzuje się m.in. pięciowarstwowym zagięciem blachy, specjalistycznymi uszczelnieniami oraz wypełnieniem w postaci pianki poliuretanowej – to wszystko ma zapewnić naszym Klientom pełny komfort korzystania z bramy segmentowej Prime.

Zobacz więcej

Brama segmentowa Unitherm to rozwiązanie dla Klientów, którzy lubią… ciepło. I dla tych, którzy wiedzą, że ich bramy są narażone na działanie wielu różnych warunków pogodowych. Ten rodzaj bramy to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami. Sprawdza się w garażach i domach, które korzystają z systemów oszczędzających energię.

Zobacz więcej

Brama UniPro to propozycja dla wymagających Klientów. Znajdzie zastosowanie w garażach, które są ogrzewane. Gwarantuje zatrzymanie temperatury i odpowiednie wytłumienie dźwięków. Doskonała do domów i obiektów energooszczędnych i pasywnych.

Zobacz więcej